Telefon
Twitter
WhatsApp
İnstagram
Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunan büromuz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku ve Türk – Alman Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.
  • Adres25 Mayıs Mahallesi Sebzeciler Caddesi No: 14/6 Havza/Samsun
  • Telefon05453203555
  • E-Postaav.fatihyigit@outlook.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Avukat FATİH YİĞİT

Samsun doğumludur. Samsun HAVZA Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra MARMARA Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Hukuk fakültesinden 2013 yılında mezun olmuştur.

Devamında Türkiye’nin değişik yerlerinde HAKİMLİK MESLEĞİNİ icra ettikten sonra kamudaki görevinden istifa etmiş ve Samsun Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır.

Ayrıca sürekli hizmet vermiş olduğumuz müvekkillerimize veya ihtiyaç halinde talebe göre insan kaynakları uygulamalarının, muhasebe ve pazarlama departmanlarında yapılan işlerin hukuki açıdan kontrolü ile kişisel verilerin korunması mevzuatına uyumluluğun sağlanması ve takibi hizmetleri verilmektedir.

Yaşadığımız iş dünyasının gereği olarak düzenli danışmanlık hizmeti aldığımız öğretim üyeleri ve takip edilen işlere göre farklı meslek alanlarında uzman danışmanlarımız vardır.

2020 yılında ANKARA çalışma ofisinin açılması ile ayın belirli günleri ANKARA çalışma ofisinde hizmet vermektedir.

E-Posta Bültenimize Kaydolun
Düzenli olarak projelerimiz hakkında bilgilendirici bültenler gönderiyoruz.